Идеально выравнивает цвет лица, интенсивно увлажняет, тонизирует и питает кожу натуральными витаминами и микроэлементами.
Универсальная формула невесомой базы под макияж, идеально выравнивающая цвет лица, интенсивно увлажняет, тонизирует и питает кожу натуральными витаминами и микроэлементами. База готовит кожу для нанесения тонального продукта, скрывает все неровности и шероховатости, успешно маскирует несовершенство. Консистенция средства нежная и легкая, при нанесении на кожу быстро впитывается, оставляя невесомый слой, не оставляет липкости и дискомфорта. Подходит к любому типу кожи.
Корректор 3 в 1 имеет три цвета, которые при нанесении на лицо смешиваются, выравнивая тон и рельеф:
Преимущества использования базы под макияж 3 в 1:
Способ использования: на чистое лицо или после крема выдавите небольшое количество средства и нанесите его на проблемные участки (темные круги, покраснение, пигментацию, неровности тона). Аккуратно распределите корректор подушечками пальцев, спонжем или кистью, слегка вбивая в кожу. При желании закрепите результат пудрой или нанесите тональное средство.
В магазине корейской косметики Azi.ua можно купить Корректор 3 в 1 IMAGES Beauty Repair Capacity Cream и получить свой заказ в короткий срок.
Отримала коректор , дуже задоволена і якістю товару, і обслуговуванням!
Гарна база. Приємний запах і текстура,добре зволожує.
Дуже подобається. Беру вже не перший раз
Купила вже вдруге. Дуже подобається, як лягає на шкіру. Легка текстура, маскує недоліки. Коли їм користуюся, то не навіть не використовую тоналку. Поверх тільки легку пудру і вигдядає чудово!
Користуюся вже не один рік замовляю постійно , те як я не користуюся тональним то це ідеальний засіб для моєї шкірии, фіксую прозорою пудрою . Зволоження, вирівнює тон , і не виглядає маскою та тяжкістю на обличчі це ідеальний засіб на літо , тай взагалі якщо не хочете забивати пори це чудовий крем на щоденне використання. А ще після нього нема ніяких висипань і виглядає природньо на обличчі . Обожнюю цей магазин , я замовляю тут вже не один рік і це один з найкращих магазинів де вам нададуть чудову пораду , швидку доставку , і приємне спілкування з менеджерами .
Вперше придбала коректор і не пожалкувала.
Він добре наноситься,робить шкіру свіжою,сяючою🥰.
Неймовірний коректор! Купую його вже вдруге, бо він реально круто підлаштовується під шкіру та легко розтушовується, даючи чудовий результат. Дуже задоволена якістю засобу та сервісом Azi. Щиро рекомендую! 🥰
Дуже сподобалась ця база, шкіра сяє і пружна. Неочікувала за невеликі кошти – такий продукт😍
Коректор чудовий, і раніше ним користувалася. Чудово матує лагідно, не залишає розводів на шкірі, немає відчуття плівки на обличчі. Гарно вирівнює тон, рекомендую
Купую не вперше. Подобається легкою текстурою та тривалим зволоженням шкіри. Економне використання за рахунок зручного дозатора. Рекомендую.
Це один із тих продуктів, до яких повертаєшся знов і знов.
Коректор справді дуже крутий для легкої корекції шкіри: лягає ніжно, майже не відчувається на обличчі й чудово підлаштовується під природний тон.
Я використовую його по-різному:
наношу під тональний крем, коли роблю повний мейк,
або як самостійний засіб для щоденного легкого вирівнювання.
Він дає делікатну вуаль:
✓ маскує дрібні недоліки
✓ приглушує почервоніння
✓ робить пори майже непомітними
Жодних мінусів, тільки приємні враження.
Це вже моя четверта баночка, і, чесно, я навіть не планую шукати щось інше.
Рекомендую дівчатам як базовий, універсальний засіб у косметичці 💛
Постійно користуються 👍Текстура класна, результат 👍
Чудовий коректор. Приємний, дієвий, рекомендую.
Очень понравился корректор, хорошо ложится на кожу, увлажняет, придает сияние, сглаживает мелкие дефекты, если кожа не жирная можно даже не припудривать сверху)
Корректор хорошо увлажняет,это впечатлило,он хорош как база под тональное средство, так как покраснения и пигментацию не скрывает. Но в целом продукт понравился, для летней жары и легкого макияжа идеален!
Коректор сподобався одразу, з першого нанесення. Лягає і розподіляється легко, швидко поглинається, шкіра після нього виглядає як після салонних процедур.
Ніколи не користувалася нічим, крім пудри. Спробувала цей коректор виключно тому що весною , на перше сонце на обличчі з’являється пігментація. Результат 10/10. Засіб легкий, не забиває пори, не залишає жирного блиску, тримається цілий день без потреби поновлювати. Однозначно рекомендую.
Найулюбленіший кремчик!!! У будь-яку пору року підходить, гарно зволожує і вирівнює тон
Легкий, ніжний.Гарно зволожує. Дуже непогано.
Мені дуже сподобався цей товар.Зволожує і вирівнює колір лиця.Рекомендую!!!
Сегодня пользовалась первый раз. Немного жидковат как по мне, но ложиться хорошо. Кожа мягкой и гладкой становится после него .
Користуюсь ним 2 тижня,ефект одразу після нанесення,не липкий,кожа наче сяє ,вирівнюється і тон лежить цілий день на ньому,а дизайн просто супер) Рекомендую!
Добрий день! Замовила вперше цю штуку коректор 3 в 1 та залишалась задоволена! Добре розподіляється на обличчі, можно як тональний використовувати, вирівнює тон лиця та гарно тримається увесь день, не забиває пори, шкіра дихає! Рекомендую. Крутий засіб на кожен день, тонує усі недоліки, дуже надовго вистачить! Магазин взагалі супер!
Прекрасный корректор лёгкий, приятный,лицо гладенькое!!! Очень довольна!! Благодарю❤️
Коректор чудовий, маскує недоліки фантастично як по мені. Замовила другий раз, шкіра м’яка зволожена і тон рівномірний. Рекомендую однозначно.
Чудовий коректор. На шкірі не відчувається, але свою роботу робить бездоганно. Дякую магазину.
Замовлення роблю другий раз, задоволена.
Гарно лягає на шкіру, маскує веснянки, шкіра сяє. Дякую
Коректор дуже сподобався, приємна текстура та запах. Дійсно працює
Дуже гарна база, я використовую без тонального крему тільки прозору пудру і все ідеально!
Окремо, дякую дівчаткам за консультацію та оперативність обробки замовлень
Чудова база, дуже легка і зволожує шкіру. Працює на протязі усього дня. Буду замовляти ще)
Приобрела это средство из любопытства, правда ли оно в состоянии скрывать купероз… И оооочень приятно удивлена результатом. Действительно, средство скрывает покраснение кожи и выравнивает цвет лица.
Отдельно хочу поблагодарить работников магазина за быстрое оформление и доставку заказов, за приятные милые “презенты”, которые покупатели получают в каждой посылочке.
Ідеальна база під тоналку. Вони створені один для одного. Ще можна використовувати як основу з бронзуючою пудрою
Коректор на всі 100% справляється зі своєю задачею. У мене є судинна сіточка, пігментація, всі недоліки маскує. Рекомендую.
Коректор чудовий, має гарний запах, зі своєю задачею справляється на 100%. Щиро дякую роботі інтернет магазину, рекомендую усім!!!
Коректор дійсно зволожує шкіру, але на жаль зовсім нічого не маскує.
Дуже чудовий коректор, ідеально вирівнює тон шкіри,тонізує і зволожуе. Я задоволена ним.Дякую…
Дякую! Гарний коректор, вдалого продажу!
Супер, легкий, шкіра стає матовою без блиску, швидко вбирається в шкіру, не липне
Дуже гарно вирiвнюе колiр обличчя,я задоволена.Замаскував всi недолiки на обличчi.Тепер тiльки вiн,це любов!!!
Дуже гарний коректор. Після нанесення шкіра гарно виглядає і без тонального крему. Порт стають менш помітними. Шкіра не стягується. Рекомендую
Супер,я дуже задоволена. Замовляла і буду замовляти тут косметику
Отлично ложиться и выравнивает, перекрывает все проблемные зоны и с тональным кремом отлично работает
После получения была удивлена самим наполнителем, хотелось быстрее испробовать как будет ощущаться и видимый ли эффект . Очень даже порадовал, кожа засияла, стала более ровной что ли. Ощущение приятное. Спасибо
Очень интересное наполнение бутылочки.Такого я ещё не встречала. Отлично ложится на кожу ,лёгкий и простой в нанесении.
Классный корректор.Хорошо подстраивается под тон кожи.Очень лёгкий, не плотный.Ложится на кожу отлично.Рекомендую!
Очень классный корректор. Хорошо ложится, очень лёгкий на коже и реально подстраиваться под тон кожи.Супер.
Наношу під тональний крем на почервоніння, після розташування майже не помітні недоліки шкіри