Стойкая помада с матовым финишем. Помада O.TWO.O High-Energy Heavy Mist Matte Lip Glaze представлена в 12 потрясающих оттенках с насыщенной пигментацией, нежная кремовая текстура легко распределяется по губам, обеспечивает стойкий цвет на протяжении дня.
Жидкая матовая помада O.TWO.O High-Energy Heavy Mist Matte Lip Glaze обеспечит эффектный и стойкий макияж губ. Цветовая палитра из 12 оттенков, от нежного светло-бежевого до ярко-красного, порадует своей насыщенностью и шикарным матовым финишем. Нежная кремовая текстура помады буквально тает на губах, легко распределяется и не сушит губы. Удобная эргономичная кисточка поможет с легкостью прокрасить губы в самых уголках без особых усилий.
Стойкость матовой помады позволяет есть и пить напитки, не боясь повредить макияж.
При помощи кисточки нанесите помаду на губы. Перед нанесением можно использовать увлажняющий бальзам для губ.
Дуже крута помада, легко наноситься і довго тримається на губах 🔥🔥🔥 усім рекомендую!
Стійка помада. З блиском виглядає красивіше.
Класна помада, легка текстура, довго тримається, рекомендую. Колір як на фото, задоволена
Мені дуже сподобались ці помади. Вони рідкі з кісточкою, підсихають швидко, лягають щільно, тримаються довго! Вони не жирні, саме сухі, не відбиваються, дуже зручно з малою дитиною, яку хочеться цілувати, або ціпляється, а помада невідтискається,не залишає слід на дитіні чи одязі! Якщо хочу менш щільно то смащую тіки верхню чи тіки нижню губо та промакаю між собою губи. Замовляю вже втретє ,дуже довольна, щось подібне складно знайти!!! Беру одразу декілька кольорів, під настрій! Дякую!
Вперше замовила помаду на цьому сайті. Два відтінки 03 і 05. Довго не могла розібратися з тонами, адже пропозиції різні на руці і на картинці. Орієнтуючись на надіслану на руці палітру, обирала. Виявилося, що 03 насправді відповідає 06 – яскравий насичений червоно-вишневий тон. 05 ще не відкривала, бо брала на подарунок. 03 для себе, тому спробувала десь через години півтори після нанесення гігієнічки іншого бренду. Очевидно, залишки ще були, тому що на губах і в роті утворився такий післясмак, що мусила йти й негайно вимивати. На другий день спробувала на нічим не мазані губи, такого різкого смаку прогірклого масла вже не було, вочевидь справа все-таки в змішанні невідомого несумісного. Вдруге ці помади брати не буду, це точно. А за обслуговування і подарунки – щиро дякую, все на високому рівні, як і завжди!
Доброго вечора, дякую за такі класні помади, посилка прийшла дуже швидко я навіть неочікувала, а якість помади це просто бомба, наноситься легко і щоб я не робила вона залишається на губах. Дуже вам вдячна.❤️
Замовила вперше в цьому інтернет магазині, брала два відтінки, особливо сподобався (04), дуже гарний відтінок для дівчат які люблю насичені червоні губки) Не злипається, тримається майже цілий день, на посуді не залишає відбитків, то ж дуже задоволена, рекомендую😍
Помада сподобалась, зручно наноситься і виглядає гарно на губах.Також було приємно отримати подарунок до замовлення, дякую ☺️
Заказала первый раз, была приятно удивлена,помада действительно не смывается держится долго а с блеском вообще супер! Спасибо огромное, рекомендую! Буду заказывать ещё обязательно 🥰
Багато разів замовляла цю помаду. Супер.Користуюся тільки цією помадою . Рекомендую
Бомба ракета! Замовляла 01. Зливаються поки не висохне помада. Ніякого гіркого присмаку. Колір співпадає. Дякую.💐
Брала в двох відтінках.Дуже задоволена.Рекомендую!!!
Отримала рідку матову помаду, я просто в шоці,після її нанесення губи склеїлись, і присмак машиного масла. Дуже розчарована. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
Я в захваті від помади!!!колір (02)просто шикарний!
Чудова помада не сушить шкіру довго тримається
Хороші помади не сушать шкіру довго тримається
Помада чудова: не пересушує, легка на губах, насичений колір.
Помада класна. Рівномірно лягає, довго тримається. Якість вища за ціну.
Помада сподобалась, нарешті знайшла свій колір! Як завжди обслуговування інтернет магазину тільки приносить задоволення!!! Дякую за подаруночки)