Підтримує зволоженість шкіри, покращує бар’єрну функцію, зменшує почервоніння, регулює вироблення себуму, робить текстуру шкіри більш гладкою та надає їй свіжого сяйва після очищення.
Колагенова маска-плівка з ніацинамідом Sadoer Nicotinamide Collagen Hydra-Glow Tear-Off Facial Mask – це засіб для очищення та догляду, який допомагає підтримувати зволоження, гладкість і більш рівний тон шкіри. Після нанесення маска утворює еластичний шар, що легко знімається, видаляючи забруднення та надлишок себуму. Завдяки комплексу активних компонентів шкіра виглядає більш свіжою, м’якою та доглянутою.
Активні компоненти:
Переваги використання:
Спосіб використання: нанесіть рівномірний шар маски на чисту суху шкіру, уникаючи зони навколо очей і губ. Залиште до повного висихання, після чого акуратно зніміть плівку, рухаючись знизу вгору. Залишки змийте теплою водою.
Дякую azi.ua за за чудовий подарунок🤗Масочка ДУЖЕ сподобалась!
Чудова маска, давно її хотіла. Легко наноситься, є лопатка, легко знімається.. Шкіра задоволена!€
Маска класна. Шкіра після неї стає шовковистою.
Отримала в подарунок на день народження, дуже задоволена
Отримала в подарунок до дня народження. Все чудово !
Доброго здоровʼя. Отримала маску в подарунок, щиро дякую. Маска сподобалась, шкіра зволожена, гладенька, на дотик шовковиста.
Я весь час користуюсь продукцією Azi , бо вона не викликає алергії ! Дякую, ви найкращі!
Хочу подякувати я дуже задоволена маскою після неї дуже гарно личко виглядає,гарних вам продаж. Дякую вам
Маску – плівку отримала в подарунок, користуюсь з задоволенням, шкіра гладенька, рекомендую
Супер,мені дуже подобається
Отримала масочку у подарунок, дуже задоволена,шкіра гладенька,ніжна та білосніжна, рекомендую, спробуйте, дякую Azi❤️❤️❤️
Спробувала масочку,шкіра обличчя мʼякенька,ніжна,задоволена.Рекомендую 👍
Маска сподобалась. Шкіра стає більш гладкою і шовковистою.
Маску отримала у подарунок, після використання шкіра ніжна і гладенька. Дуже зручна у використанні
Дуже класна маска плівка, шкіра сяє, дуже рекомендую 😊😊😊 косметика дуже якісна
Отримала масочку в якості подарунка. В цілому задоволена. Шкіра мякенькагладенька,пружненька після використання. Єдиний мінус у мене погано знімалася. Я довгенько змивала водою. Але в цілому продукт хороший за такі гроші.
Получила свой подарочек, большое спасибо. Продукция понравилась , заметны изменения в коже , нежная , гладкая кожа . Рекомендую
Отримала в якості подарунка. Дуже сподобалась маска. Гарний результат вже після першокго використанняю. Дякую
Мамочку отримала в подарунок, дуже ефективно, дякую)
Маску отримала як подарунок, вчора спробувала і дуже задоволена, шкіра стала гладенька після першого використання, а ще є маленька силіконова кісточка, що додає зручності в нанесенні маски. Дякую, Рекомендую ❤️
Спасибо Аzi
Масочку отримала в подаруночок,вона супер👍
Мамочку отримала в подаруночок,вона супер👍
Маска очень классная. Мне понраась. Спасибо большое магазину за внимание.
Дякую! Дуже приємно!
Велике дякую! Отримала подарунок, маска приємно вразила, хороша якість.
Дякую ! Отримала цю маску в подарунок! Вона просто неймовірна! Підтягує та зволожує шкіру! Ефект з першого застосування! Супер!!
Дякую за подаруночок.Маска чудова,наноситься добре,результат порадував..Шкіра виглядає зволоженою,відпочившою,та м\’\’якенька.Рекомендую
Чудова маска! Якщо користуватися регулярно, то результат помітний. Також дякую за обслуговування, поради та швидку доставку
Придбала таку масочку, дуже задоволена. Дарує приємне відчуття, шкіра гладенька
Дуже задоволена результатом з першого разу, дякую Вам велике 🫶🫶🫶
Вчора отримала маску,дуже сподобалась.Швидка доставка.
Чудомаска, зволожує на добу! Має зручну лопатку для нанесення. Ціна+ якість= повне задоволення
Дякую 🫶 за чудову маску,після неї шкіра гладенька
Сьогодні отримала замовлення, а до нього ще й подарунок. Щиро Вам вдячна, дуже приємно з Вами співпрацювати! 💐
Отримала цю маску в подарунок дуже нею задоволена
Отримала цю маску в подарунок. Ще не користувалася, але дякую магазину за приємні сюрпризи! Почитавши коментарі про неї, вже з нетерпінням чекаю моменту коли скористаюся масочкою.
Отримала маску в подарунок, вона чудова, шкіра гладенька та ніжна.Дякую за швидку доставку
Дякую магазину Azi , завжди гарні пропозиціїї та подарунки
Маску отримала в подарунок, приємно, дякую👍🏼
Щодо використання, у мене вона чомусь, важко знімалась. Можливо перетримала.
Добрий день. Хочу залишити відгук про цю масочку. Ця маска мені прийшла в подарунок від магазину. Я дуже щиро дякую. Масочка мені сподобалась,після неї красиве і гладке обличчя. Коли закінчиться то планую її замовляти на постійній основі.
Доброго вечора велике дякую вам за подарунок маски вона чудова легко наноситься та класне відчуття після неї.дякую.
Дуже дякую за такий чудовий подарунок. Саме те що мені було потрібно. Гарних Вам клієнтів . Ще раз дякую.
Дякую, колагенова маска для обличчя сподобалася
Посилочка прийшла швидко, дякую за подарунок,маску ще не пробувала .Виписувала набори догляд за обличчям дуже задоволена.,дякую..
Щиро дякую за подарунки ваші постійні 🩷🩷🩷🩷
Дякую за подарунок,дуже приємно.Гарна масочка.
Дякую магазину за приємний подарунок, колагенову маску для обличчя
Посилка прийшла швидко, все гарно запаковано
Дуже приємно, що є такі бонуси для клієнтів, вже чекаю спробувати 😊
Отримала маску у подарунок, дуже задоволена 👍, ніжна, легка, навіть крем не знадобився, щиро дякую 🫶🏻
Маска супер. Приємна текстура, швидко сохне, після зняття маски шкіра м’якенька , гладенька та підтягнута 😍
Дуже хороша маска для обличчя, отримала в подарунок від магазину Аz iна день народження,
Дякую інтернет-магазину Aziза чудовий подарунок-колагенову маску-плівку. Дуже приємно, що цінуєте своїх покупців. Маска супер. Результат помітний з першого разу, шкіра гладенька та сяюча. Дівчатка, рекомендую цю маску.
Отримала вчора дану маску в подарунок, легка у використанні, шкіра гладенька, мені сподобалась
Маска супер. Легка в нанесені. Обличчя після використання м’яке і зволожене. Мені сподобалась рекомендую. Дякую Azi, що радуєте новинками🫶
Чудово підтягує шкіру обличчя,надає свіжості,гарно живить.Ідеально підходить для шкіри яка має подразнення.
Класна маска! Гарно зволожує, вирівнює тон. Окрема подяка за додаткові подарунки 😊
Гарна маска дуже сподобалась дякую 😍
Ця маска була у подарунок, але яка вона класна. Цей запах, вау. Шкіра після неї як після дорогого уходу за шкірою. Шкіра супер.
Маску отримала як подарунок, вчора спробувала і дуже задоволена, шкіра стала гладенька після першого використання, а ще є маленька силіконова кісточка, що додає зручності в нанесенні маски. Дякую,
Доброго дня, сьогодні спробувала масочку,результат дуже сподобався. Шкіра гладенька зволоження, супер. І приємно здивував пензлик для нанесення, дуже зручно, дякую
Дякую, за неймовірний подарунок, просто прекрасна масочка
Дуже класна маска, зручно наноситься і запах чудовий. Рекомендую
Дякую команді за приємний сюрприз- отримала маску у подарунок. Вже й спробувала. Маска сподобалася, шкіра після маски гладенька, світліша, пружніша! А ще дуже зручно, що до маски у комплекті є аплікатор для її нанесення. Задоволена на всі 💯! Рекомендую!
Маска сподобалась, зручно наносити, в комплекті є аплікатор. Шкіра зволожена і мʼяка. Отримала в подарунок. Дякую
Маску отримала в подарунок від магазину – і вона виявилася чудова. Для мого типу шкіри підійшла ідеально
Спочатку було трохи незвично, що маску треба наносити як рідку, але потім, коли почала знімати, то відчула ефет одразу. Шкіра стала помітно світлішою та шовковистою. Дякую AZI🤗
Спасибо за масочку крем. Получила в подарок. Супер.
Маску отримала як подарунок, вчора спробувала і дуже задоволена, шкіра стала гладенька після першого використання, а ще є маленька силіконова кісточка, що додає зручності в нанесенні маски. Дякую,
Мені маска підійшла для обличчя.Відчуття легкості та свіжості.Дякую
Не маска а якесь чудо, дівчатка рекомендую ніби сходила в салон. Шкіра сказала дякую🫶
Маска добре освіжає обличчя ще й з пензликом йде в наборі, що додає зручності у використанні ❤️
Спробувала нову для себе маску.Дуже задоволена результатом. Шкіра помітно посвіжішала, підтягнулася, стала більш гладенькою. Також до маски додається зручний шпатель для нанесення, можна нанести рівномірно і економно. Знімається легко, тонкою плівкою. Я цілком задоволена маскою.