Бореться з видимими ознаками старіння шкіри. Антивіковий крем для обличчя Vibrant Glamour Retinol Cream з ретинолом, пептидами та вітаміном С чинить потужну омолоджуючу дію на шкіру, забезпечує її пружність, рівний тон, розгладжує зморшки та запобігає їх появі.
Крем для обличчя з ретинолом Vibrant Glamour Retinol Cream бореться з видимими ознаками старіння шкіри: глибокі зморшки, нерівний тон шкіри, втрата пружності, тонкі лінії мімічних зморшок. Крем підвищує еластичність і пружність шкіри, запобігає появі мімічних зморшок, стимулює вироблення колагену та оновлення клітин, освітлює пігментацію та глибоко зволожує.
Активні компоненти:
Ретинол (2,5%) – найпотужніший антивіковий компонент, запобігає розщепленню колагену та стимулює його вироблення, активізує процес мікровідлущування, вирівнює тон, текстуру та рельєф шкіри, нормалізує вироблення шкірного сала, бореться з пігментацією.
Пептид Acetyl Hexapeptide-8 – обмежує м’язову активність та запобігає утворенню мімічних зморшок, підтягує, розгладжує існуючі зморшки.
Вітамін С є сильним антиоксидантом, бореться з руйнівною дією вільних радикалів, усуває пігментацію та постакне, стимулює вироблення колагену, запобігає фотостарінню.
Кераміди відновлюють захисний бар’єр епідермісу, насичують вологою, забезпечують гладкість та підтягнутість шкіри.
Арбутин відбілює пігментні плями, чинить антисептичну дію, виводить токсини, освітлює тон шкіри.
Вітамін Е стимулює оновлення клітин, уповільнює старіння шкіри, зволожує та пом’якшує епідерміс, чинить протизапальну дію.
Дія:
Спосіб застосування: на очищену шкіру обличчя нанесіть невелику кількість крему та розподіліть масажними рухами.
Доброго вечора цей крем дуже класний підтягує обличчя зволожуює та робить шкіру пружною.Я ним користуються вже більше року.Я задоволена.
Крем гарної якості, зволожує і підтягує шкіру!
Постоянно заказываю этот крем.очень хорошего качества.морщины стали намного меньше,лицо подтянулось.
Вже не перший раз замовляю крема з ретинолом, але цей сподобався більш за всіх. Ще й сиворотку взяла до нього. Рекомендую!
Користуюсь цим комплексом, дуже задоволена. Шкіра зволожена і сяюча! Дякую вам за цей неймовірний продукт 🌹
Дуже подобається текстура. М’який, зволожує. Замовлятиму ще
Крем купила разом із сироваткою в парі. Я в захваті! Шкіра така гладенька і насичена на ранок😍😍😍 Буду ще купувати! І ціна👍
Замовляю постійно цей крем. Подобається текстура крему, добре зволожує.
Кремчик чудовий, гарно зволожує, шкіру не обтяжує і має приємний аромат, у поєднанні з сироваткою це бомба
Користуюсь кремчиком другий місяць, дуже подобається текстура, а запах ммм.. насолода. Мякий, зволожує. Замовлятиму ще
Замовила цей крем разом із сироваткою вперше. Користуюсь декілька днів, поки дуже приємні відчуття. Шкіра гладенька, здається з матуючим ефектом.Буду замовляти ще.
Чудовий крем! Приємний легкий запах, гарна текстура, не залишає жирного блиску та ефекту липкості на обличчі! Дуже сподобався! Рекомендую!!❤️
Користуюсь цим засобом більше 2-х місяців, дуже і дуже задоволена, моя шкіра за цей час відновилась, розгладились мілкі мімічні зморшки, тон став рівним. Рекомедую
Щиро дякую магазину Азі, всім дівчаточкам, які так тонко та індивідуально вміють підібрати догляд кожному під свій тип шкіри 🙏
Цей крем в поєднанні с сироваткою та кремом під очі замовляю мабуть вже в десяте! Шкіра виглядає дуже доглянутою, рівною, запобігає зморшкам.
Дякую, Ви любов ❤️
Крем супер ,беру вже не перший раз тільки користуюсь з сивороткою!
Вже третій раз замовляю цей крем, а також сироватку і крем під очі цієї лінійки. Результат супер і за таку не високу ціну. Я нарегті знайшла те , що мені підходить! Зволожує, зменшились мімічні зморшки та ознаки куперозу, шкіра гладенька, світла, рівний тон.
Крем сподобався. Шкіра має доглянутий вигляд. Використовую разом з сироваткою цієї серії. Рекомендую.
Очень хороший крем, не уступает какому – либо дорогому. Лицо становится на утро свежее, мягкое и светлое. Польза от него огромная! РЕКОМЕНДУЮ!! Спасибо огромное Вашему магазину.
Отличный крем для лица! Наверное, самый лучший, что я на себе пробовала. Не уступает никакому более дорогому по цене крему.
С первых дней видно результат! Очень рекомендую!!! Спасибо большое Вашему магазину!!!
Приобрела данный крем и очень довольна ним осталась. Уже с первого применения на утро был виден результат. Кожа лица свежая, мягкая, цвет, вообще отличный. Сейчас пользуюсь ним на ночь, в утром почти перестала пользоваться тональным кремом, не в этом необходимости. Очень рекомендую его!!!
Он отличный просто!!! Спасибо магазину огромное!!!