Разом дешевше! Замовляйте комплексний догляд за шкірою з чорницею від BIOAQUA! Знижка + гідрогелеві патчі у подарунок! Набір з чорницею та гіалуроновою кислотою підходить не тільки для вікової шкіри, а й для молодої. Будь-який засіб, що входить до комплекту для догляду, підходить для всіх типів шкіри. Після застосування шкіра стає гладкою, м’якою та зволоженою. Дрібні зморшки розгладжуються, шкіра виглядає здоровішою і молодшою, зникають набряки та пігментація.
Подаруй своїй шкірі комплексну турботу з набором BIOAQUA Wonder, до якого входять очищувальна пінка, сироватка, крем для обличчя та у подарунок патчі з чорницею. Всі засоби створені на основі екстракту чорниці, багатої на антиоксиданти, що дбайливо очищує, зволожує, освітлює та захищає шкіру від передчасного старіння.
Що в наборі?
Переваги набору:
Спосіб використання:
Очистіть обличчя пінкою з чорницею. Нанесіть невелику кількість на вологу шкіру, спіньте, м’яко помасажуйте обличчя круговими рухами та змийте водою.
Нанесіть сироватку. Кілька крапель засобу розподіліть по обличчю, особливо на ділянки з пігментацією чи подразненнями. Дочекайтесь повного вбирання.
Використайте патчі з чорницею. Наклейте патчі на очищену ділянку під очима або на інші зони, які потребують додаткового зволоження та тонусу. Залиште на 15–20 хвилин, потім зніміть і делікатно вмасажуйте залишки есенції у шкіру.
Завершіть догляд кремом. Нанесіть тонкий шар крему на суху шкіру обличчя й шиї, делікатно вмасажуйте до повного поглинання.
Замовляла не один раз цей набір,повернусь за ним не один раз. Це супер набір,маска очищає шкіру ,вранці прибирає набряк. Патчі висвітлюють мішки під глазками. Цей набір від біогая став одним з найулюбленіших ♥️
Доставка взагалі швидка,дівчатка ви супер♥️
Набір замовила вперше для моєї досить чутливої шкіри, він підійшов. За два застосування у мене не виникло подразнень. І далі продовжуватиму ним користуватися.
Самый крутой набор, уже давно пользуюсь и очень довольна
Набір супер. Я задоволена. Рекомендую
Достойний набір. Запах приємний . Крем гарно втягується, Особливо сподобалась сироватка яка справді заспокоює подразнення від холоду.
Набір чудовий за свої гроші. Шкіра обличчя надовго зволожена без ефекту маски і липкості. Однозначно замовлю ще.
Дуже класний та якісний набір. Пінка чудово очищує обличчя, шкіра після застосування м’яка та гладенька. Сировата має приємний запах , дієва та швидко вбирається. Обличчя сяє та насолоджується цими засобами) У комплексі з кремом можна отримати гарний довгостроковий ефект. . Патчі під очі швидко знімають набряки, дуже підійде тим, хто хоче мати швидкий результат. Рекомендую.
дуже сподобався набір, добре зволожує і не обтяжує шкіру
Набору вистачає надовго. За свою ціну, то дуже якісний продукт. Пояснити як воно діє не можу..та шкіра стала більш щільною, пружньою, гладкою. Дуже сподобалась штука вмивання, економна і гарно очищає, сировотка та крем – наче, коли наносиш думаєш, ну фу, але коли крем та сироватка впитуються, на ранок шкіра як після доглядової процедури у косметолога. Патчі щіпали шкіру на початку, але це проходить, і вони дієві, мої мішки та синці вранішні сходять, шкіра наче сяє. Я задоволена і буду замовляти ще
Набору вистачає надовго. За свою ціну, то дуже якісний продукт. Пояснити як воно діє не можу..та шкіра стала більш щільною, пружньою, гладкою. Дуже сподобалась штука вмивання, економна і гарно очищає, сировотка та крем – наче, коли наносиш думаєш, ну фу, але коли крем та сироватка впитуються, на ранок шкіра як після доглядової процедури у косметолога. Патчі щіпали шкіру на початку, але це проходить, і вони дієві, мої мішки та синці вранішні сходять, шкіра наче сяє. Я задоволена і буду замовляти ще
Продукція класна,мені набір підійшов.Взагалі то задоволена.Дякую!
Продукція класна,мені набір підійшов.Взагалі то задоволена.Дякую!
Маю більш жирну шкіру. 36 років. Мені набір підійшов. Не можу пояснити, що саме, та просто обличчя веде себе по іншому))) Умивалки треба зовсім трошечки, тобто економно. Крем приємний, ніжна текстура, не рідка, не жирна. Сироватка чудово вбирається. Рекомендую!
Продукція класна, дуже сподобався крем для обличчя, крем навколо очей і сироватка, а ось консистенцію пінки для вмивання не зовсім зрозуміла, але користуватися можна. Патчі сповзають дуже, потрібно постійно їх тримати аж поки трохи не підсохнуть! Взагалі то задоволена! Дякую
Набір дуже сподобався) Шкіра зволожена та пружна, як має бути. Дивно що хтось скаржився на патчі, тримайте їх на очах трохи довше і ефект буде вау!
5 зірок!
Классный набор,советую всем кому за 40,для процедур нужно очень мало,а эффект ВАУ……….Супер
Дуже сподобалось все
Замовляла вже двічі цей набір + крем для очей.Все підійшло ,правда патчі трохи викликали дискомфорт перші 2 тижні ,якісь пощипування були,потім нормалізувалось все.
Отримала цей чудовий набір,ефект помітно з першого використання. нереально зволожена та м’яка шкіра,відчуваєш себе королевою
Дуже вдячна за швидку доставку та чудовий товар! Моя шкіра схильна до алергії, і не всі продукти підходять. Але ці продукту просто ідеально підійшли! Пінка добре очищає, а крем та сиворотка зволожують. І дякую за приємний подарунок у вигляді патчів)
Дуже класний набір, весною ще придбала і задоволена всим. засіб для вмивання взагалі . після нього шкіра аж “скрипить”. Ще брала цієї ж фірми кремчик під очі.
Мені дуже сподобалась сиворотка, крем супер, а ось патчі не дуже, сповзають з лиця, не практично, треба лежати з ними.
Чудова косметика!
Всім рекомендую!
Користуюся тільки 3дня, сподобалося. Без різких запахів, зволожує, не стягує шкіру.
Рекомендую
Дякую за чудовий набір!
Дуже задоволена.
Дякую за набір дуже класний рекомендую♥️
Хороші засоби, дбайливо очищують та зволожують. Повністю відповідають опису. Усе крім патчів справляються з своїми функціями. Патчів нажаль похвалити не можу
Косметика, яка ідеально підійшла до мого типу шкіри.Після використання дуже приємне відчуття зволоженої, доглянутої шкіри.
Прекраснеий набір улюбленого бренду. живить шкіру на ура, після нього шкіра бархатиста як в дитини. Дякую магазину за класні акції і подарунки! Ви найкращі
Приобрела наборчик по скидке и очень довольна ) Полностью соответствует описанию, состояние кожи улучшилось, расход экономный, очень приятный запах, будет заказывать ещё!
Мой самый любимый набор, всегда к нему возвращаюсь, кожа просто сияет
Все что нужно для осного ухода за кожей. Пенка супер, нужно совсем горошинку что б умыть лицо. Крем очень прияно пахнет, увлажняет на 4. Сыворотка тоже очень приятная и быстро впитывается. Рекомендую, моей жирной коже все подошло, высыпаний после набора нет.