Корейський ВВ крем з муцином равлика і колагеном Farm Stay Snail Repair BB Cream має сильний УФ захист SPF 50+, не має вікових обмежень і адаптується до вашого відтінку шкіри.
Оригінальний корейський ВВ крем з муцином равлика створить ідеальний рівний тон вашої шкіри, зменшить висипання, приховає почервоніння і захистить ніжну шкіру обличчя від шкідливого ультрафіолетового випромінювання. ВВ крем має зручну для нанесення текстуру. Він не скочується, не пливе і не забиває пори. ВВ крем підлаштовується під ваш тон шкіри протягом 5 хвилин.
Гарний, рівний, натуральний колір шкіри. Зменшення висипання і запалення. Зволожена і ніжна шкіра.
На чисту шкіру обличчя нанести необхідну кількість ВВ крему і рівномірно розподілити по обличчю за допомогою спонжа, кисті або пальців.
Крем дуже сподобалося, ніжна текстура.Обслуговування на вищому рівні!
Сподобався крем.. Легкий, вирівнює тон обличчя, достатньо економно витрачається.. Хочу ще замовити
Сам ВВ крем не поганий, по кольору підходить адаптувався, але мені не підходить так як зявилося висипання. На повіках і всьому обличчі(
Перший раз замовила та спробувала цей ВВ крем – дуже сподобався. Не полотна текстура, гарно зволожує, невеликі недоліки маскує добре.
Дужу сподобався крем, лягає на обличчя лиця мʼяко, закриває пигментні плями, та залишається на лиці протягом усього дня мякуньким та гладеньким. Дяку вам😘
Очень клевый крем,не ,тягивает кожу, не скручивается,ложится ровным тоном,кожа после него мягенькая😍
Рекомендую!👍
Чудовий крем. Замовила спочатку собі, а потім щей подругам на подарунок. Гарно вирівнює тон, обличчя виглядає свіжим.
Крем дуже сподобався! Відтінок підлаштовується, натурально виглядає та не відчувається на обличчі. Замовляю вдруге!
ВВ крем отримала,користуюсь ,задоволена чудова текстура крему,ніжний легкий на обличчі.
Дякую,за швидку доставку,уже користуюсь.
ВВ крем класнючий!!!!
Дуже задоволена кремом,не очікувала,що так гарно перекриває недоліки,і справді підлаштовується під тон шкіри.Рекомендую.
Буду замовляти собі ще.І пораджу свої знайомим.Дякую.
Замовляю тільки цей ВВ крем вже дуже багато раз,він для мене найкращий )))
Це мій перший ВВ крем, я дуже задоволена . Пори незабиває, виглядає на обличчі супер
Лёгкий, хорошо ложится!Люблю когда летом не много косметики на лице.Нет ощущение, что его много,не плотный. Подстраивается под тон кожи.Советую.
Мій самий крутий ВВ. Легкий, на шкірі не помітний і гарно підстроюється під тон. Шкіра після ньго виглядає як дуже свіжою і ніби то ніякого тону на ній не має.
Очень хорошо подойдёт для летнего времени. Лёгкий и увлажняющий, почти не заметен на коже.Понравился.