Водостійкий гелевий олівець для очей, не розтікаєється протягом дня. Має високу пігментованість та мерехтливу формулу з блискітками (тільки в рожевому та зеленому кольорі). Доступний до замовлення в шести кольорах: чорний, кава, рожевий перламутр, темно-коричневий, зелений, блакитний.
Гелевий олівець для очей Dragon Ranee Gel Eyepencil — стійкий олівець, що має ніжну гелеву текстуру, інтенсивну пігментацію та формулу для легкого розтушовування. Засіб підійде, як для щоденного, так і для вечірнього макіяжу, а палітра з шести кольорів дозволяє обрати відповідний відтінок. Олівець зберігає стійкість протягом дня, не розмазується та не розтікається, а також є водостійким. Продукт досить легко наноситься завдяки мʼякій гелевій текстурі, а також одразу після нанесення його можна розтушувати в необхідну форму та залишити до повного висихання. Мʼяка текстура олівців дозволяє легко змішувати їх, полегшуючи створення різних образів макіяжу для очей. Коли стрижень зменшиться рекомендовано скористатись точилкою та повернути олівець до початкової форми.
Олівець доступний до замовлення в шести різних відтінках:
Властивості:
Спосіб застосування: підведіть верхню або нижню плівку олівцем від внутрішнього кутика ока до зовнішнього, розтушуйте або просто залиште до повного висихання.
В магазині корейської косметики Azi.ua можна придбати гелевий олівець для очей Dragon Ranee Gel Eyepencil за найбільш вигідною ціною і отримати свою посилку в короткий термін.
Дуже хороший олівець. Легко наноситься, водостійкий. Швидка доставка. Дуже приємно робити замовлення.
Олівець легко наноситься,якісний і стійкий!!!
Олівець чудовий, дуже насичений колір, гарно наноситься на слизову, навіть з моїми чутливими очіма.
Карандаш чудовий, насичений пігмент, але не зручно коли він закінчується: не вистачає механізму для викручування стержня
Олівець просто бомба!!! Я закохалася в нього з першого використання!!!! Легко наноситься, лягає невідчутно,не розмазується і тримається цілий день!!!! Дівчатка, це неймовірна знахідка! Брала чорний і темно коричневий, обидва дууууже чудові! Дякую Азі за неймовірну косметику! Так тримати!!!! Миру Вам і процвітання!!!!!
Дівчатка ,всім привіт !Пишу світ отзив про цей олівець :ВІН НЕЙМОВІРНИЙ ,НАСИЧЕНИЙ ПІГМЕНТ Я БРАЛА ЧОРНИЙ,НАНОСИТЬСЯ НА СЛИЗОВУ МАЙЖЕ НЕ ЧУТНО ,А ЄФЕКТ БОМБА ❣ПЕРЕД ЦИМ Я КОРИЯТУВАЛАСЬ КАЯЛОМ .БРАЛА НЕВ АЗІ ) САМЕ ОСЬ ЦЕЙ ОЛІВЕЦЬ ПРОСТО МРІЯ КОЖНОЇ МОДНИЦІ )))ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ.!!!!!!