Бореться з сухістю, пом’якшує, відновлює. Крем для обличчя з гіалуроновою кислотою LAIKOU Hyaluronic Acid Essence Cream насичує вологою глибокі шари шкіри, підвищує пружність, тонізує, зміцнює захисний бар’єр.
Крем для обличчя з гіалуроновою кислотою LAIKOU Hyaluronic Acid Essence Cream зволожує глибокі шари шкіри, усуває сухість та лущення на зневодненій та пошкодженій шкірі. Крем пом’якшує епідерміс, підвищує пружність, захищає від негативного зовнішнього впливу.
Активні компоненти:
Гіалуронова кислота захоплює вологу і доставляє її в глибокі шари шкіри, не даючи їй випаровуватися та забезпечуючи тривале зволоження. Чинить пом’якшувальну, антиоксидантну дію, підвищує еластичність та щільність шкіри, стимулює регенерацію, уповільнює процеси старіння.
Екстракт гриба тремелла захищає шкіру від негативного впливу навколишнього середовища, утримує вологу, покращує клітинний метаболізм, нейтралізує дію вільних радикалів, чинить судинозміцнювальну дію, стимулює захисні механізми епідермісу.
Дія:
Спосіб застосування: нанесіть невелику кількість крему на шкіру обличчя на останньому етапі догляду та розподіліть масажними рухами.
Отримала цей крем в якості подарунка в минулому році!) Він чудовий! Користуюсь ним саме зараз весна- літо. Для теплої і більш жаркої погоди він прекрасно підходить, бо дуже ніжна текстура, зволожує і зовсім немає обтяжувального ефекта. Я задоволена!! Обов’язково буду замовляти його! Один недолік дуже маленький об’єм)
В тому році на день народження прислали у якості подарунку цей крем, тепер замовила повторно. Легка текстура, швидко вибирається, не залишає жирного блиску і найголовніше – приємно пахне. Економний)
Гарний крем, легкий, без різкого запаху. Мені сподобався
Гарний крем. Чудово зволожує, швидко вбирається.
Вперше отримала цей крем в подарунок, була приємно вражена! Зараз замовляю і дійсно вдячна за класний продукт! Використовую на ніч, приємне відчуття і легкість! Дякую
Очень хороший крем. У меня чувствительная кожа лица, то мне отлично подошёл, увлажняет хорошо. Для меня зимой подошёл!
Дякую магазину Азії за приємний новорічний подарунок)) Ви робите приємності в такі темні часи))) крем хороший, текстура легка, приємно для обличчя) сервіс 💫💫💫💫💫
Крем отримала у подарунок,не очікувала що буде такий класний,легкий,ніжний, зволожуючий.щиро вдячна🩷
Обожаю этот гель. Заказала уже второй раз. Это вообще редкость. Он очень лёгкий. Увлажняет отлично. Рекомендую.
Це мабуть єдиний крем, який не шкодить моїй шкірі. Ні почервонінь, ані сухості після нього. Обожнюю
Крем отримала в подарунок, дуже легкий і ніжний, приємно лягає на обличчя і дарує неймовірні відчуття, шкіра зволожена і ніби аж сяє, мені дуже сподобався, рекомендую 😊
Дякую за подарунок. Крем сподобався, ніжний, не залишає почуття жирност на шкірі.Дуже приємно!
Дякую за подарунок. Нажаль нема інструкції і не знаю коли наносити)) вранці чи на ніч. буду вдячна за відповідь
Дякуємо за зворотній зв’язок, відповіли Вам в Телеграм!
Велике дяяякую за подарунок 🥰чудовий крем☺️
Большое спасибо, за подарок!Крем понравился, лёгкий, быстро вписывается!
Крем отримала у подарунок, дуже дякую! Була здивована його якістю, текстура легка, швидко поглинається та не має ефекту маски
Велике дякую за такий подарунок.Крем дуже сподобався,буду замовляти ще.
Вдячна магазину за такий шикарний подарунок. Неймовірно легка текстура, можно нанести тонесеньким шаром. Буду використовувати для зволоження шкіри повік.
Крем отримала в подарунок! Мені сподобався!
Не має ефекту маски та швидко поглинається!
Шкіра після нього гладка та мякенька!
Отримала цей крем у подарунок) Крем дуже підійшов до моєї шкіри, надає м’якості, немає ефекту ” маски” , запах приємний. Я дуже задоволена і буду його замовляти і надалі.
Отримала цей крем у подарунок) Крем дуже класний, легкий , приємно пахне. Буду замовляти його і надалі .
Дуже класний крем! Шкіра після нього м’ягесенька та гладенька. Запах легкий, приємний. Закохалася з першого нанесення. Дуже приємні відчуття на шкірі.
Дуже класний крем! Брала по акції за смішну ціну, щоб спробувати і ефект просто вразив!
Шкіра мʼякенька, крем приємно пахне і чудово вбирається, не викликав жодного дискомфорту навіть як база під мейк. Шкода тільки, що обʼєм малий (30 мл).
Чудовий денний крем!